14.02.2017
Digitalizācija

Bezkontakta karšu norēķinu sistēma visos Rimi un Supernetto

Klientu apkalpošanas jaunākie tehnoloģiskie risinājumi mazumtirdzniecībā padarījuši iepirkšanos daudz ātrāku, ērtāku un patīkamāku, taču tas ir tikai sākums ceļam uz jauniem iepirkšanās paradumiem, kuros dominēs norēķināšanās ar bezkontakta kartēm, pašapkalpošanās iespējas, kā arī ērtas mobilās lietotnes.

Jaunākais moderno tehnoloģiju risinājums, kas pieejams visos Rimi un Supernetto veikalos kopš 2016. gada novembra, ir norēķini ar bezkontakta maksājumu kartēm, kas ļauj samaksāt par pirkumiem līdz 10 eiro, neievadot PIN kodu. Tā dēļ maksājums tiek veikts uz pusi ātrāk nekā, ievietojot karti terminālā un ievadot PIN kodu.

"Pašapkalpošanās kases, Rimi aplikācija un nu arī iespēja veikt bezkontakta karšu norēķinus ir veiksmīgi piemēri, kā modernās tehnoloģijas pozitīvi ietekmē apkalpošanas kvalitāti, kā arī atvieglo un uzlabo mūsu pircēju ikdienu. Kā mazumtirgotājs, kurš aktīvi seko līdzi pasaules tendencēm un arvien uzlabo klientiem sniegto servisu, esam raduši iespēju visos Rimi un Supernetto veikalos piedāvāt klientiem bezkontakta norēķinu iespēju. Turklāt šobrīd visā Baltijā izdotas jau vairāk nekā 300 tūkstoši bezkontakta Mans Rimi lojalitātes kartes, kuras pircēji iepazina jau agrāk, jo Rimi šīs tehnoloģijas ieviešanai gatavojās jau pirms vairākiem gadiem, kad Baltijā to vēl aktīvi nepielietoja," stāsta Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.