09.02.2017
Dzīvesveids

Rimi bērnu diena – skriešanas svētki visai ģimenei

Tūkstošiem bērnu un viņu vecāku ik gadu maijā pulcējas 11. novembra krastmalā, lai piedalītos gada lielākajos ģimenes skriešanas svētkos – Rimi bērnu dienā.

Bērniem ir iespēja skriet četrās dažādiem vecumiem atbilstošās trasītēs, savukārt vecāki bērni un pieaugušie kopā var skriet 3,6 garā Ģimenes skrējienā cauri Rīgai. Mazie skrējēji un viņu atbalstītāji visas dienas garumā var baudīt plašu sporta un citu aktivitāšu programmu.

Noskrienot katru no trasēm, bērni saņem medaļu par dalību pasākumā, līdzīgi kā to saņem pieaugušie, noskrienot maratonu. 2016. gadā skriešanas trasīšu programma tika papildināta ar jaunu trasi – Ģimenes skrējienu, kurā piedalījās vairāk nekā 1500 mazi un lieli skrējēji.

“Rimi bērnu diena ir augusi - no maratona esam pārtapuši par veselu dienu, kur ģimenes var lieliski pavadīt laiku un vecāki var ne vien vērot savas atvases sportojam, bet darīt to visa ģimene kopā. Mums ir liels prieks, ka gadu no gada pieaug to cilvēku un ģimeņu skaits, kas arvien lielāku uzmanību pievērš veselīgam dzīvesveidam, turklāt ne vien virtuvē, bet arī sportojot. Rimi aktīvi iestājas par veseliem un laimīgiem bērniem Latvijā, tāpēc mums bija svarīgi ne vien iepazīstināt bērnus ar skriešanu, bet parādīt to, cik daudz ir iespēju nodarboties ar sportu un pavadīt brīvo laiku aktīvi - Ikviens var atrast sev tīkamu nodarbi aktīvai brīvā laika pavadīšanai. Ceram, ko šodien bērni ir atklājuši sev jaunus, iespējams, vēl neiemēģinātus sporta veidus un, iespējams, kāds no tiem kļūs arī par Latvijas ģimeņu ikdienas sastāvdaļu,” stāsta Inga Bite, SIA Rimi Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja.