21.02.2017
Personiskums

Aicinām pastaigā pa Rimi vīna dārzu

2016. gada izskaņā Rimi prezentēja Baltijas mazumtirgotāju vidū unikālu iniciatīvu, kur satiekas izcils vīns un maltīte – Rimi vīna dārzs.

Rimi vīna dārzā ir apkopota bagātīga informācija par vīnu, tā lietošanu, saderību ar ēdienu un lielveikalu tīklā Rimi pieejamo vīnu sortimentu. Jaunie risinājumi palīdz pircējiem paplašināt savas zināšanas un ērti piemeklēt konkrētam ēdienam un noskaņojumam piemērotāko vīnu.

Rimi vīna dārzs ir plašs koncepts, kas ietver interneta vietni www.gardezi.lv/vinadarzs, īpašus piedāvājumus Rimi vīna dārza dalībniekiem un risinājumus Rimi veikalos. Vietnē pieejama visplašākā informācija par Rimi vīna sortimentu, dažādu vīnu izcelsmi un praktiski padomi, kā izvēlēties ēdienam atbilstošāko vīnu – sākot no vieglām uzkodām un beidzot ar izsmalcinātiem desertiem. Izvēloties sev interesējošo vīnu, iespējams uzzināt piemērotu ēdienu receptes un ieteikumus. Lai pilnvērtīgi izmantotu Rimi vīna dārza sniegtās priekšrocības, ikviens lojalitātes kartes Mans Rimi lietotājs var pieteikties Rimi vīna dārza vietnē, kā arī kioskos, kas pieejami visos Rimi veikalos.